Elektroinstalācijas kanāls BA7 80×100, pelēks
| Garums (mm) | 2000 |
| Platums (mm) | 100 |
| Augstums (mm) | 80 |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Augstums | 80 mm |
| Platums | 100 mm |
| Garums | 2000 mm |
| Laika nišu attālums | 6.5 mm |
| Šķēluma platums | 6 mm |
| Sānu sienas veids | Rievas |
| Bez halogēna | Nē |
| Pašdzēšana | Jā |
| Elastīgs | Nē |
| Noderīgs šķērsgriezums | 6548 mm² |
| Stiprinājuma veids | Apakšējā perforācija |
| Ar vāku | Jā |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7030 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 12 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 2010 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 250 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 154 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 15.06 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 2045 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 12.78 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 324 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 2045 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1640 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 385.06 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Produkta datu lapa (eng) | Lejupielādēt šeit |
| STEP modeļa fails | Lejupielādēt šeit |
