Elektromotoru palaidējs 6,310A
| Garums (mm) | 76 |
| Platums (mm) | 45 |
| Augstums (mm) | 90 |
| Pārslodzes atbrīvošanas strāvas iestatījums | 6.3 A |
| Pārslodzes atbrīvošanas strāvas iestatījums | 10 A |
| Regulēšanas diapazons neaizkavēta īssavienojuma atbrīvošana | 124 A |
| Regulēšanas diapazons neaizkavēta īssavienojuma atbrīvošana | 186 A |
| Ar termisko aizsardzību | Jā |
| Jutīga fāzes atteice | Jā |
| Nominālais darba spriegums | 690 V |
| Nominālais darba spriegums | 690 V |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 10 A |
| Nominālā darba jauda pie AC-3, 230 V | 2.2 kW |
| Nominālā darba jauda pie AC-3, 400 V | 4 kW |
| Strāvas zudums | 6.48 W |
| Ierīces konstrukcija | Iebūvēta ierīce fiksēta iebūvēta tehnika |
| Ar integrētu palīgslēdzi | Nē |
| Ar integrētu zemsprieguma atbrīvošanu | Nē |
| Polu skaits | 3 |
| Nominālā īssavienojuma pārrāvuma jauda lcu pie 400 V, maiņstrāva | 150 kA |
| Augstums | 140 mm |
| Platums | 45 mm |
| Dziļums | 75 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.31 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.295 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 365 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 14.605 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1152 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1086 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 373.52 |
| Tehniskā brošūra (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |