Fiksācijas relejs 2NO 230V
| Garums (mm) | 63 |
| Platums (mm) | 17.5 |
| Augstums (mm) | 83 |
| Funkcija | Mehāniskais slēdzis |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 17.5 |
| Iebūvēts dziļums | 63 mm |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērta kontaktpersona | 2 |
| Vadības spriegums 1 | 230 V |
| Vadības spriegums 1 | 230 V |
| Vadības sprieguma veids 1 | Maiņstrāvas |
| Frekvences regulēšanas spriegums 1 | 50 Hz |
| Frekvences regulēšanas spriegums 1 | 60 Hz |
| Vadības spriegums 2 | 110 V |
| Vadības spriegums 2 | 110 V |
| Vadības sprieguma veids 2 | DC |
| Frekvences vadības spriegums 2 | 50 Hz |
| Frekvences vadības spriegums 2 | 60 Hz |
| Nominālā slēdža strāva | 16 A |
| Barošanas spriegums | 250 V |
| Barošanas spriegums | 250 V |
| Sprieguma barošanas sprieguma veids | Maiņstrāvas |
| Kvēlspuldzes slodze | 1800 W |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze | 800 VA |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze (Duo ķēde) | 1600 VA |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze (paralēli kompensēta) | 900 VA |
| Pārslēgšanas strāva (cos phi = 0,6) | 16 A |
| Piemērots manuālai darbībai | Jā |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.14 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 108 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 25 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.14 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 3456 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 15.24 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 2592 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1006 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 388.76 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |