Fiksācijas uzgaļi, 4 gab
| Garums (mm) | 6.5 |
| Platums (mm) | 30.5 |
| Augstums (mm) | 26 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Cits |
| Platums | 305 mm |
| Augstums | 260 mm |
| Dziļums | 65 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 210 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 150 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.68 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 500 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 450 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
