Gada laika slēdzis 2 kanāli, ciparu, 4 moduļi
| Svars (neto) | 0.474 |
| ETIM klase | EC002305 Digitālais laika slēdzis sadales panelim |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Kanālu skaits | 2 |
| Barošanas spriegums | 230 V |
| Barošanas spriegums | 230 V |
| Sprieguma barošanas sprieguma veids | Maiņstrāvas |
| Frekvences barošanas spriegums | 50 Hz |
| Frekvences barošanas spriegums | 60 Hz |
| Autonomija gados | 5 |
| Precizitāte dienā | 0.2 s |
| Teksta norādījumi displejā | Nē |
| Ārējā plānošana | Jā |
| Ar atmiņas karti | Nē |
| 60 min programma | Jā |
| 24 h programma | Nē |
| Nedēļas programma | Nē |
| Gada programma | Jā |
| Brīvdienu programma | Jā |
| Impulsu programma | Jā |
| Cikla programma | Jā |
| Astro programma | Nē |
| Nejauša programma | Jā |
| Stundu skaitītājs | Nē |
| Elektrotīkls sinhrons | Nē |
| Kvarca kontrole | Jā |
| Radiovadāms | Nē |
| Radiovadāms (DCF77) | Nē |
| GPS (globālā pozicionēšanas sistēma) | Nē |
| Kontaktpersonas veids | Pārslēgšanas kontakts (NO/NC) |
| Kontaktpersonu skaits | 2 |
| Īsākais pārslēgšanas laiks 1. kanāls | 1 min |
| Īsākais pārslēgšanas laiks 2. kanāls | 1 min |
| Atmiņas vietu skaits | 300 |
| Automātiska vasaras/ziemas laika pārslēgšana | Jā |
| Piemērots manuālai darbībai | Jā |
| Ārējā spiedpogas ieeja | Jā |
| Priekšatlases pārslēgšana | Jā |
| Nominālā komutācijas strāva pie 250 V maiņstrāvas | 10 A |
| Maks. pārslēgšanas jaudas LED | 180 W |
| Bezpotenciāla slēdža kontakts | Jā |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 4 |
| Platums | 70 mm |
| Augstums | 90 mm |
| Dziļums | 69 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.474 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 576 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
