Gala nosegs, 60×130, melns
| Garums (mm) | 25 |
| Platums (mm) | 135 |
| Augstums (mm) | 69 |
| Platums | 130 mm |
| Dziļums | 65 mm |
| Modelis | Simetrisks |
| Piemērots | Pa kreisi/pa labi |
| Locītavu pārsegs | Jā |
| Stiprinājuma veids | Pieķerties |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Cits |
| Bez halogēna | Jā |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Krāsa | Cits |
| RAL numurs | 9011 |
| Ar aizsargfoliju | Nē |
| Darba temperatūra | -30 °C |
| Darba temperatūra | 90 °C |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 70 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 135 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.039 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 130 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 25 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.046 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 5 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 190 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 130 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 105 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 0.28 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1440 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 990 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 105.64 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| BIM objektu fails Archicad | Lejupielādēt šeit |
| BIM objektu fails Revit | Lejupielādēt šeit |