Gala nosegs 68x100mm, balts
| Platums (mm) | 100 |
| Augstums (mm) | 68 |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 68 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Locītavu pārsegs | Jā |
| Bez halogēna | Jā |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| RAL numurs | 9016 |
| Ar aizsargfoliju | Nē |
| Darba temperatūra | -30 °C |
| Darba temperatūra | 90 °C |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 2 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
