Gala nosegs BR 68×170 mm, melns
| Platums | 170 mm |
| Dziļums | 68 mm |
| Locītavu pārsegs | Jā |
| Bez halogēna | Jā |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| RAL numurs | 9011 |
| Ar aizsargfoliju | Nē |
| Darba temperatūra | -30 °C |
| Darba temperatūra | 90 °C |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
