Gala noslēgs 90, polārbalts
| Garums (mm) | 17 |
| Platums (mm) | 100 |
| Augstums (mm) | 62 |
| Augstums | 60 mm |
| Platums | 90 mm |
| Modelis | Pa kreisi/pa labi |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Cits |
| Bez halogēna | Jā |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Piemērots ķēdes integritātei | Nē |
| Stiprinājuma veids | Pieķerties |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Ar aizsargfoliju | Nē |
| Triecienizturība | IK07 |
| Darba temperatūra | -5 °C |
| Darba temperatūra | 90 °C |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 17 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 62 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.027 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 25 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.037 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 180 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 130 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 0.419 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 2880 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 145.672 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
