Gala spaile 35mm²
| Garums (mm) | 50 |
| Platums (mm) | 10 |
| Augstums (mm) | 60 |
| Sprādzientestēta versija "Ex e" | Nē |
| Iekšēji savienoti posmi | Nē |
| Montāžas metode | DIN sliede (augšējā sliede) 35 mm |
| Izolācijas materiāla uzliesmojamības klase saskaņā ar UL94 | V2 |
| Platums | 8 mm |
| Augstums | 38 mm |
| Dziļums | 49 mm |
| Nepieciešama aizvēršanas plāksne | Nē |
| Krāsa | Melns |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 170 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 140 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.37 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 10000 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
