Galvenās līnijas atzarojuma terminālis 2 p. 1×35²/2×25²
| Garums (mm) | 40 |
| Platums (mm) | 77 |
| Augstums (mm) | 53 |
| Polu skaits | 2 |
| Nominālā strāva | 100 A |
| Ieeju skaits | 2 |
| Izeju skaits | 4 |
| Sazinieties ar seifu | Nē |
| Augstums | 53 mm |
| Platums | 77 mm |
| Dziļums | 40 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.187 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 2 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 190 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 55 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.37 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 50 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 210 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 9.62 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 2000 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1350 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 407.8 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
