Galvenās līnijas atzarojuma terminālis 3P, 2×25/2x16mm²
| Garums (mm) | 400 |
| Platums (mm) | 115 |
| Augstums (mm) | 18 |
| Polu skaits | 3 |
| Nominālā strāva | 80 A |
| Ieeju skaits | 6 |
| Izeju skaits | 6 |
| Piemērots cietiem vadītājiem | Jā |
| Piemērots dzīslu vadītājiem | Jā |
| Piemērots smalkiem dzīslu vadītājiem | Jā |
| Vadītāja šķērsgriezums, ieeja | 1.5 mm² |
| Vadītāja šķērsgriezums, ieeja | 25 mm² |
| Vadītāja šķērsgriezums, izeja | 1.5 mm² |
| Vadītāja šķērsgriezums, izeja | 16 mm² |
| Sazinieties ar seifu | Jā |
| Augstums | 65.9 mm |
| Platums | 69.2 mm |
| Dziļums | 45.5 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 46 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 69 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 66 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.201 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 5 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 400 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 340 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 185 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.06 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 600 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 750 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 279.4 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
