Galvenās līnijas atzarojuma terminālis 4 p.1×25²-2/6 x16²
| Garums (mm) | 7 |
| Platums (mm) | 16 |
| Augstums (mm) | 4 |
| Polu skaits | 4 |
| Nominālā strāva | 80 A |
| Savienojuma veids | Skrūvēšana |
| Montāžas metode | Skrūve |
| Ieeju skaits | 5 |
| Izeju skaits | 12 |
| Sazinieties ar seifu | Nē |
| Augstums | 62 mm |
| Platums | 148 mm |
| Dziļums | 49 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.286 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 5 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 70 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.37 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 90 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 720 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 950 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 286.04 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
