Galvenās līnijas atzarojuma terminālis 4 p.1×25²-4 x16²
| Garums (mm) | 49 |
| Platums (mm) | 119 |
| Augstums (mm) | 62 |
| Polu skaits | 4 |
| Nominālā strāva | 80 A |
| Ieeju skaits | 4 |
| Izeju skaits | 8 |
| Sazinieties ar seifu | Nē |
| Augstums | 62 mm |
| Platums | 119 mm |
| Dziļums | 49 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 140 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.32 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 5 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 190 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 55 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.58 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 120 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 960 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 870 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 303.36 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
