Galvenās līnijas atzarojuma terminālis 4 p.1×35²-2/6 x25²
| Garums (mm) | 53 |
| Platums (mm) | 191 |
| Augstums (mm) | 55 |
| Polu skaits | 4 |
| Nominālā strāva | 100 A |
| Savienojuma veids | Skrūvēšana |
| Montāžas metode | Skrūve |
| Ieeju skaits | 4 |
| Izeju skaits | 12 |
| Sazinieties ar seifu | Nē |
| Augstums | 55 mm |
| Platums | 191 mm |
| Dziļums | 53 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 140 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.5 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 25 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 190 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 55 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.41 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 25 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 395 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 275 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 235 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 11.024 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 600 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1150 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 287.576 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
