Galvenās līnijas atzarojuma terminālis 4p. 35²,IP20
| Garums (mm) | 62 |
| Platums (mm) | 96 |
| Augstums (mm) | 49 |
| Polu skaits | 4 |
| Nominālā strāva | 100 A |
| Ieeju skaits | 4 |
| Izeju skaits | 8 |
| Piemērots cietiem vadītājiem | Jā |
| Piemērots dzīslu vadītājiem | Jā |
| Piemērots smalkiem dzīslu vadītājiem | Jā |
| Piemērots smalkiem dzīslu vadītājiem bez kabeļa gala uzmavas | Jā |
| Vadītāja šķērsgriezums, ieeja | 10 mm² |
| Vadītāja šķērsgriezums, ieeja | 35 mm² |
| Vadītāja šķērsgriezums, izeja | 1.5 mm² |
| Vadītāja šķērsgriezums, izeja | 25 mm² |
| Sazinieties ar seifu | Jā |
| Augstums | 49 mm |
| Platums | 96 mm |
| Dziļums | 62 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 62 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 49 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 96 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.47 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 400 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 115 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.32 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 280 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 170 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 130 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 3.34 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 600 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 650 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 216.4 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
