Galvenās līnijas atzarojuma terminālis 5 p. 1×25²/2×16²
| Garums (mm) | 150 |
| Platums (mm) | 60 |
| Augstums (mm) | 55 |
| Polu skaits | 5 |
| Nominālā strāva | 80 A |
| Savienojuma veids | Skrūvēšana |
| Montāžas metode | Skrūve |
| Ieeju skaits | 5 |
| Izeju skaits | 10 |
| Piemērots cietiem vadītājiem | Jā |
| Piemērots dzīslu vadītājiem | Jā |
| Piemērots smalkiem dzīslu vadītājiem bez kabeļa gala uzmavas | Jā |
| Piemērots īpaši smalkiem vadītājiem bez kabeļa gala uzmavas | Jā |
| Vadītāja šķērsgriezums, ieeja | 1.5 mm² |
| Vadītāja šķērsgriezums, ieeja | 25 mm² |
| Vadītāja šķērsgriezums, izeja | 1.5 mm² |
| Vadītāja šķērsgriezums, izeja | 16 mm² |
| Sazinieties ar seifu | Nē |
| Augstums | 62 mm |
| Platums | 197 mm |
| Dziļums | 49 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 64 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 146 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.27 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 5 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 200 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 70 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.4 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 90 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 720 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1400 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 219.4 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
