Galvenās līnijas atzarojuma terminālis 5p. 35²,IP20
| Garums (mm) | 53 |
| Platums (mm) | 135 |
| Augstums (mm) | 38 |
| Polu skaits | 5 |
| Nominālā strāva | 100 A |
| Ieeju skaits | 8 |
| Izeju skaits | 10 |
| Piemērots cietiem vadītājiem | Jā |
| Piemērots dzīslu vadītājiem | Jā |
| Vadītāja šķērsgriezums, ieeja | 10 mm² |
| Vadītāja šķērsgriezums, ieeja | 35 mm² |
| Vadītāja šķērsgriezums, izeja | 1.5 mm² |
| Vadītāja šķērsgriezums, izeja | 25 mm² |
| Sazinieties ar seifu | Jā |
| Augstums | 38 mm |
| Platums | 135 mm |
| Dziļums | 53 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 35 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 135 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.57 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 145 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 45 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.39 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 275 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 165 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 135 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 4.065 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 500 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1110 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 510.8 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
