Grīdas kabeļu kanāls, 11×40 mm, pelēks 32m
| Garums (mm) | 1000 |
| Platums (mm) | 41 |
| Augstums (mm) | 11 |
| Platums | 40 mm |
| Augstums | 11 mm |
| Garums | 2000 mm |
| Kanālu skaits | 1 |
| RAL numurs | 7030 |
| Pašlīmējošs | Nē |
| Blīvējuma lūpa | Nē |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| Bez halogēna | Nē |
| Darba temperatūra | 5 °C |
| Darba temperatūra | 60 °C |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 2 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 70 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 2045 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 180 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 16.24 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 3360 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 2045 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1480 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 819.52 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |