Grīdas kabeļu kanāls, 18 x 75 mm, pelēks
| Garums (mm) | 2000 |
| Platums (mm) | 75 |
| Augstums (mm) | 18 |
| Platums | 73 mm |
| Augstums | 18 mm |
| Garums | 2000 mm |
| Kanālu skaits | 4 |
| RAL numurs | 7030 |
| Pašlīmējošs | Nē |
| Blīvējuma lūpa | Nē |
| Ar pretslīdes slāni | Nē |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| Bez halogēna | Nē |
| Maksimālā kravnesība | 0.254 t |
| Darba temperatūra | -5 °C |
| Darba temperatūra | 60 °C |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 2 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 2000 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 18 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.089 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 32 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 2045 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 17.41 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1344 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 2045 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1560 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 771.22 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |