Grīdas kārba 263×263, dz.12 mm
| Garums (mm) | 263 |
| Platums (mm) | 263 |
| Augstums (mm) | 65 |
| Vāka modelis | Cits |
| Ar kabeļa izeju vāciņā | Nē |
| Aizslēdzams vāks | Jā |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Virsmas aizsardzības korpuss | Cits |
| Materiāla vāks | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Ar atveramu paklāju | Jā |
| Grīdas padziļinājuma dziļums | 12 mm |
| Aizsargrāmja paklājs | Jā |
| Krāsa | Melns |
| RAL numurs | 9005 |
| Piemērots uzstādīšanai iekštelpās | Jā |
| Piemērots uzstādīšanai ārpus telpām | Nē |
| Piemērots grīdas kanāliem | Jā |
| Piemērots dobām grīdām | Jā |
| Piemērots iebūvētai divstāvu grīdai | Jā |
| Piemērots betona uzstādīšanai | Jā |
| Piemērots grīdām datortelpās | Jā |
| Piemērots mitrai tīrīšanai | Nē |
| Ārējais platums | 263 Millimetre |
| Iebūvētais garums | 244 mm |
| Iebūvētais platums | 244 mm |
| Minimālais iebūvētais dziļums | 65 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 4 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.68 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 4 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 280 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 280 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 6.72 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 96 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 900 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 199.6288 |
| Tehniskais pielikums 1 (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| BIM objektu fails Archicad | Lejupielādēt šeit |
| BIM objektu fails Revit | Lejupielādēt šeit |