Grīdas kārba
| Garums (mm) | 200 |
| Platums (mm) | 200 |
| Augstums (mm) | 85 |
| Nominālais izmērs | 200 mm |
| Kasetes augstums | 100 mm |
| Minimālais iebūvētais dziļums | 100 mm |
| Grīdas padziļinājuma dziļums | 23 mm |
| Modelis | Kvadrāts |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Cauruļvadu izeju skaits | 1 |
| Cauruļvada izejas veids | Grozāms |
| Materiāla cauruļvada izeja | Nerūsējošais tērauds |
| Krāsu cauruļvada izeja | Pelēks |
| Šasijas daļa ierīču kausiem | Jā |
| Iebūvētais garums | 200 mm |
| Iebūvētais platums | 200 mm |
| Iebūvējamo ierīču skaits | 6 |
| Ierīces kausu skaits | 2 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 198 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 198 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.691 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 290 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 250 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.691 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 96 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 880 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 219.184 |
| Tehniskais pielikums 1 (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| BIM objektu fails Archicad | Lejupielādēt šeit |
| BIM objektu fails Revit | Lejupielādēt šeit |
