Horizontālais MCCB montāžas komplekts 125/160A 150X600
| Garums (mm) | 100 |
| Platums (mm) | 596 |
| Augstums (mm) | 150 |
| Augstums | 150 mm |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 200 mm |
| DIN sliežu skaits | 1 |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 653 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 166 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 127 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 2.444 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
