Horizontālais MCCB montāžas komplekts 250A 200X800
| Garums (mm) | 120 |
| Platums (mm) | 800 |
| Augstums (mm) | 200 |
| Augstums | 200 mm |
| Platums | 800 mm |
| Dziļums | 200 mm |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Ar kopni | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 852 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 217 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 138 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 4.002 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 36 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
