Horizontālais savienojuma komplekts
| Garums (mm) | 123 |
| Platums (mm) | 10 |
| Augstums (mm) | 6.8 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Cits |
| Materiāls | Tērauds |
| Platums | 76.3 mm |
| Augstums | 1200 mm |
| Dziļums | 58 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1230 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 3.75 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 630 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
