Horizontālās sakabes komplekts, quadro
| Garums (mm) | 3 |
| Platums (mm) | 34 |
| Augstums (mm) | 34 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Cits |
| Materiāls | Tērauds |
| Platums | 340 mm |
| Augstums | 340 mm |
| Dziļums | 30 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 348 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 346 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.599 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 500 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
