Iekšējais stūris, 60×130, melns
| Garums (mm) | 135 |
| Platums (mm) | 141 |
| Augstums (mm) | 135 |
| Platums | 130 mm |
| Dziļums | 65 mm |
| Forma | Simetrisks |
| Modelis | Formēts pārsegs |
| Leņķis | 85 ° |
| Leņķis | 95 ° |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Cits |
| Bez halogēna | Jā |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Krāsa | Melns |
| RAL numurs | 9011 |
| Ar aizsargfoliju | Nē |
| Ar kanāla savienotāju | Nē |
| Montāžas perforācija apakšā | Nē |
| Ar kabeļa stiprinājuma klipu | Jā |
| Darba temperatūra | -30 °C |
| Darba temperatūra | 90 °C |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 135 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.151 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 135 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 105 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 105 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.16 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 4 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 190 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 205 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 0.75 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 288 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 970 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 79 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| BIM objektu fails Archicad | Lejupielādēt šeit |
| BIM objektu fails Revit | Lejupielādēt šeit |