Iekšējais stūris kanālam 60×90, balts
| Garums (mm) | 65 |
| Platums (mm) | 138 |
| Augstums (mm) | 100 |
| Augstums | 60 mm |
| Platums | 90 mm |
| Modelis | Formēts pārsegs |
| Leņķis | 83 ° |
| Leņķis | 97 ° |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Cits |
| Bez halogēna | Jā |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Piemērots ķēdes integritātei | Nē |
| Stiprinājuma veids | Pieķerties |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Ar aizsargfoliju | Nē |
| Triecienizturība | IK07 |
| Darba temperatūra | -5 °C |
| Darba temperatūra | 90 °C |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 138 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.122 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 5 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 154 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 98 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.14 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 5 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 375 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 185 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 225 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 0.9 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 240 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1020 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 68.2 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
