Impulsa slēdzis ar automātisko atslēgšanos
| Garums (mm) | 61 |
| Platums (mm) | 18 |
| Augstums (mm) | 95 |
| Funkcija | Elektroniskais slēdzis |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 18 |
| Iebūvēts dziļums | 60 mm |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērta kontaktpersona | 1 |
| Vadības spriegums 1 | 8 V |
| Vadības spriegums 1 | 230 V |
| Vadības sprieguma veids 1 | Maiņstrāvas |
| Frekvences regulēšanas spriegums 1 | 50 Hz |
| Frekvences regulēšanas spriegums 1 | 60 Hz |
| Vadības sprieguma veids 2 | Maiņstrāvas |
| Frekvences vadības spriegums 2 | 50 Hz |
| Frekvences vadības spriegums 2 | 60 Hz |
| Nominālā slēdža strāva | 16 A |
| Barošanas spriegums | 230 V |
| Barošanas spriegums | 230 V |
| Sprieguma barošanas sprieguma veids | Maiņstrāvas |
| Kvēlspuldzes slodze | 1500 W |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze | 1000 VA |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze (Duo ķēde) | 600 VA |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze (paralēli kompensēta) | 300 VA |
| Pārslēgšanas strāva (cos phi = 0,6) | 16 A |
| Piemērots manuālai darbībai | Jā |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.08 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 108 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 25 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.08 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 108 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 8.85 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 2592 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1014 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 235.4 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
