Impulsu relejs, 230V/16A, 4 NO
| Garums (mm) | 71 |
| Platums (mm) | 35 |
| Augstums (mm) | 83 |
| Funkcija | Mehāniskais slēdzis |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 35 |
| Iebūvēts dziļums | 63 mm |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērta kontaktpersona | 4 |
| Vadības spriegums 1 | 230 V |
| Vadības spriegums 1 | 230 V |
| Vadības sprieguma veids 1 | Maiņstrāvas |
| Frekvences regulēšanas spriegums 1 | 50 Hz |
| Frekvences regulēšanas spriegums 1 | 60 Hz |
| Vadības spriegums 2 | 110 V |
| Vadības spriegums 2 | 110 V |
| Vadības sprieguma veids 2 | DC |
| Frekvences vadības spriegums 2 | 50 Hz |
| Frekvences vadības spriegums 2 | 60 Hz |
| Nominālā slēdža strāva | 16 A |
| Barošanas spriegums | 250 V |
| Barošanas spriegums | 400 V |
| Sprieguma barošanas sprieguma veids | Maiņstrāvas |
| Kvēlspuldzes slodze | 1800 W |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze | 800 VA |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze (Duo ķēde) | 1600 VA |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze (paralēli kompensēta) | 900 VA |
| Pārslēgšanas strāva (cos phi = 0,6) | 16 A |
| Piemērots manuālai darbībai | Jā |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.275 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 60 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 370 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 321 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 216 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 15.72 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1440 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
