Instalācijas kanāls 75×75
| ETIM klase | EC000012 Kabeļu kanālu sistēma ar rievām |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Augstums | 75 mm |
| Platums | 75 mm |
| Garums | 2000 mm |
| Laika nišu attālums | 4 mm |
| Šķēluma platums | 4 mm |
| Sānu sienas veids | Rievas |
| Bez halogēna | Nē |
| Pašdzēšana | Jā |
| Elastīgs | Nē |
| Noderīgs šķērsgriezums | 4740 mm² |
| Stiprinājuma veids | Apakšējā perforācija |
| Ar vāku | Jā |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7030 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 2 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 576 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
