Instalācijas komplekts ar DIN sliedēm 800mm
| Garums (mm) | 84 |
| Platums (mm) | 250 |
| Augstums (mm) | 750 |
| Augstums | 750 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 84 mm |
| DIN sliežu skaits | 5 |
| Modulāro atstarpju skaits uz vienu DIN sliedi | 12 |
| Seguma veids | Slēgts |
| Ar N-PE skavu | Jā |
| Ar vāku | Jā |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Pieslēguma punkta skaitītāja pozīcija | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 610 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 265 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 2.26 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1150 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
