Izolācijas gabals ar skrūvēm, 2 gab.
| Svars (neto) | 0.012 |
| ETIM klase | EC002625 Montāžas piederumi (korpuss/skapis) |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Stiprinājuma detaļas/-komplekts |
| Materiāls | Plastmasas |
| Platums | 27 mm |
| Augstums | 10 mm |
| Dziļums | 55 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.02 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 25 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 190 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 175 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 125 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.022 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 25 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 155 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 0.62 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 7200 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1650 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 203.56 |
| Tehniskais pielikums 1 (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
