Izolācijas gabals, universN, nepārtrauktām DIN sliedēm, 20 gab
| Garums (mm) | 190 |
| Platums (mm) | 175 |
| Augstums (mm) | 120 |
| Materiāls | Cits |
| Platums | 117 mm |
| Augstums | 185 mm |
| Dziļums | 116 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
