Izolācijas gabals, universN, nolaišanas leņķim, 2 gab
| Garums (mm) | 30 |
| Platums (mm) | 150 |
| Augstums (mm) | 80 |
| Materiāls | Cits |
| Platums | 150 mm |
| Augstums | 80 mm |
| Dziļums | 30 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
