Izolācijas gabals, universN, nolaišanas leņķim, 50 gab
| Garums (mm) | 190 |
| Platums (mm) | 180 |
| Augstums (mm) | 130 |
| Materiāls | Cits |
| Platums | 125 mm |
| Augstums | 240 mm |
| Dziļums | 87 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
