Jaudas slēdzis ar stāvokļa indikāciju. 3P 1250A
| Svars (neto) | 10.5 |
| ETIM klase | EC000216 Slēdža atvienotājs |
| Versija kā galvenais slēdzis | Jā |
| Versija kā apkopes/servisa slēdzis | Jā |
| Versija kā drošības slēdzis | Jā |
| Versija kā avārijas apturēšanas uzstādīšana | Nē |
| Versija kā atpakaļgaitas slēdzis | Nē |
| Slēdžu skaits | 1 |
| nominālais darba spriegums Ue AC | 415 V |
| Nominālais darba spriegums | 380 V |
| Nominālais darba spriegums | 415 V |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 1250 A |
| Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V | 1000 A |
| Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-21, 400 V | 1250 A |
| Nominālā īslaicīgā izturības strāva lcw | 50 kA |
| Nominālā darba jauda pie AC-23, 400 V | 562 kW |
| Komutācijas jauda pie 400 V | 822 kW |
| Kondicionēta nominālā īssavienojuma strāva Iq | 50 kA |
| Polu skaits | 3 |
| Motora piedziņa pēc izvēles | Nē |
| Integrēta motora piedziņa | Nē |
| Sprieguma atbrīvošana pēc izvēles | Nē |
| Ierīces konstrukcija | Iebūvēta ierīce fiksēta iebūvēta tehnika |
| Piemērots montāžai uz grīdas | Jā |
| Piemērots priekšējai montāžai 4 caurumu | Nē |
| Piemērots priekšējam montāžas centram | Nē |
| Piemērots sadales plates uzstādīšanai | Jā |
| Piemērots starpposma montāžai | Nē |
| Krāsu vadības elements | Melns |
| Bloķējams | Jā |
| Aizsardzības pakāpe (IP), priekšējā puse | IP00 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 140 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 330 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 372 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 11 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 426 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 405 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 219 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 13.052 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 36 |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
