Kabeļa ievads, Univers, metāla, 450x120mm
| Garums (mm) | 520 |
| Platums (mm) | 135 |
| Augstums (mm) | 50 |
| Platums | 120 mm |
| Augstums | 450 mm |
| Dziļums | 130 mm |
| Krāsa | Pelēks |
| Piemērots uzstādīšanai ārpus telpām | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
