kabeļa vāciņš, 1 sekcija, kastes fiksācija
| Garums (mm) | 153 |
| Platums (mm) | 300 |
| Augstums (mm) | 193 |
| Augstums | 176 mm |
| Platums | 300 mm |
| Garums | 300 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Bez halogēna | Nē |
| Virsmas aizsardzība | Cits |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 193 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 153 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.95 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 320 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 195 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 180 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.89 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1020 |
| Tehniskais pielikums 1 (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
