Kabeļu kan. sadalēm, RAL9010
| Garums (mm) | 153 |
| Platums (mm) | 550 |
| Augstums (mm) | 193 |
| Augstums | 195 mm |
| Platums | 550 mm |
| Garums | 155 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Bez halogēna | Nē |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 560 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.44 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 870 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
