Kabeļu kanāla fiksators
| Garums (mm) | 176 |
| Platums (mm) | 34 |
| Augstums (mm) | 165 |
| Modelis | Cits |
| Platums | 34 mm |
| Augstums | 154 mm |
| Dziļums | 75 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7035 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 6 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 6 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 190 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 180 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.505 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 864 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1140 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
