Kabeļu kanāls 100×65, Alu, balts
| Garums (mm) | 1000 |
| Platums (mm) | 110 |
| Augstums (mm) | 67 |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 68 mm |
| Garums | 2000 mm |
| Vāku skaits | 1 |
| Pārvalki, kas piegādāti kopā ar produktu | Nē |
| Simetrisks | Jā |
| Konstrukcijas tips taisnstūra | Jā |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Materiālu kvalitāte | Cits |
| Bez halogēna | Jā |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| Virsmas aizsardzība | Pārklāts |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Konstrukcija aizmugurējā siena (iekšējā puse) | Nepārtraukts C profils |
| Ar aizsargfoliju | Jā |
| Spraudņa nodalījumu skaits | 1 |
| Ar kanāla savienotāju | Jā |
| Montāžas perforācija apakšā | Jā |
| Montāžas metodes vāks | Iekšējais gulēšana |
| Ar kabeļa stiprinājuma klipu | Nē |
| Noderīgs šķērsgriezums | 5680 mm² |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 8 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 8 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 2045 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 12.54 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 288 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1560 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
