Kabeļu kanāls 40×90 mm, antracīts
| Garums (mm) | 2000 |
| Platums (mm) | 90 |
| Augstums (mm) | 40 |
| Augstums | 40 mm |
| Platums | 90 mm |
| Garums | 2000 mm |
| Noderīgs šķērsgriezums | 2400 mm² |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Bez halogēna | Nē |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Piemērots ķēdes integritātei | Nē |
| Krāsa | Melns |
| Caurspīdīgs | Nē |
| RAL numurs | 9011 |
| Spraudņa nodalījumu skaits | 1 |
| Stiprinājuma veids | Apakšējā perforācija |
| Vāka modelis | Brīvs |
| Ar kabeļa stiprinājuma klipu | Jā |
| Ar aizsargfoliju | Nē |
| Ar kanāla savienotāju | Jā |
| Piegāde ruļļos | Nē |
| Iepriekšēja štancēšana | Nē |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP30 |
| Triecienizturība | IK07 |
| Darba temperatūra | -5 °C |
| Darba temperatūra | 60 °C |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 2 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 20 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 2045 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 130 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 16.35 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| STEP modeļa fails | Lejupielādēt šeit |