Kabeļu kanāls 40×90, polārbalts
| Garums (mm) | 2000 |
| Platums (mm) | 90 |
| Augstums (mm) | 40 |
| Augstums | 40 mm |
| Platums | 90 mm |
| Garums | 2000 mm |
| Noderīgs šķērsgriezums | 2650 mm² |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Bez halogēna | Nē |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Piemērots ķēdes integritātei | Nē |
| Krāsa | Balts |
| Caurspīdīgs | Nē |
| RAL numurs | 9010 |
| Spraudņa nodalījumu skaits | 1 |
| Stiprinājuma veids | Apakšējā perforācija |
| Vāka modelis | Brīvs |
| Ar kabeļa stiprinājuma klipu | Jā |
| Ar aizsargfoliju | Jā |
| Ar kanāla savienotāju | Jā |
| Piegāde ruļļos | Nē |
| Iepriekšēja štancēšana | Nē |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP40 |
| Triecienizturība | IK07 |
| Darba temperatūra | -5 °C |
| Darba temperatūra | 60 °C |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 24 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 2045 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 19.31 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 648 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 2045 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1640 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
