Kabeļu kanāls BRA 68x130mm, balts
| Garums (mm) | 2000 |
| Platums (mm) | 130 |
| Augstums (mm) | 68 |
| Platums | 130 mm |
| Dziļums | 68 mm |
| Garums | 2000 mm |
| Vāku skaits | 1 |
| Pārvalki, kas piegādāti kopā ar produktu | Nē |
| Vāka platums 1 | 80 mm |
| Simetrisks | Jā |
| Konstrukcijas tips taisnstūra | Jā |
| Bez halogēna | Jā |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| RAL numurs | 9016 |
| Konstrukcija aizmugurējā siena (iekšējā puse) | Nepārtraukts C profils |
| Ar aizsargfoliju | Jā |
| Spraudņa nodalījumu skaits | 1 |
| Ar kanāla savienotāju | Jā |
| Montāžas perforācija apakšā | Jā |
| Montāžas metodes vāks | Iekšējais gulēšana |
| Ar kabeļa stiprinājuma klipu | Nē |
| Noderīgs šķērsgriezums | 7580 mm² |
| Darba temperatūra | -5 °C |
| Darba temperatūra | 90 °C |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 8 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 8 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 2040 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 180 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 17.504 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 256 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1600 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
