Kabeļu sadales kārba, univers, 324x307x149mm, IP54, SKII,
| Garums (mm) | 31 |
| Platums (mm) | 31 |
| Augstums (mm) | 15 |
| Montāža blakus korpusam | Nē |
| Montāža zem korpusa | Jā |
| Maksimālais šķērsgriezuma ienākošais kabelis | 120 mm² |
| Augstums | 324 mm |
| Platums | 307 mm |
| Dziļums | 149 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 318 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 312 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 154 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 2.48 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 36 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1200 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
