Kabeļu skava Univers skapjiem kabeļiem līdz 50mm
| Garums (mm) | 35 |
| Platums (mm) | 117 |
| Augstums (mm) | 86 |
| Platums | 35 mm |
| Augstums | 86 mm |
| Dziļums | 35 mm |
| RAL numurs | 9011 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
