Kabeļu skavas sliede, univers, 1100mm, uzstādīšana skapī, IP54, SKI, 1 lauks
| Garums (mm) | 3 |
| Platums (mm) | 19 |
| Augstums (mm) | 111 |
| Platums | 1075 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Dziļums | 15 mm |
| RAL numurs | 7001 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
