Kanāl iekšējā sieniņa, black
| Garums (mm) | 2000 |
| Platums (mm) | 26 |
| Augstums (mm) | 70 |
| Modelis | 1 reizes |
| Piemērots kanālu dziļumam | 68 mm |
| Stiprinājuma veids | Ievietošana |
| Garums | 2000 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Bez halogēna | Nē |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| Darba temperatūra | -5 °C |
| Darba temperatūra | 60 °C |
| Krāsa | Melns |
| Triecienizturība | IK08 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 40 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 2045 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 180 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 10.67 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 2720 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 2045 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1480 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 765.56 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
