Kanāls 15×15, melns
| Garums (mm) | 2000 |
| Platums (mm) | 15 |
| Augstums (mm) | 15 |
| Augstums | 15 mm |
| Platums | 15 mm |
| Garums | 2000 mm |
| Noderīgs šķērsgriezums | 150 mm² |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Bez halogēna | Nē |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Piemērots ķēdes integritātei | Nē |
| Krāsa | Melns |
| Caurspīdīgs | Nē |
| RAL numurs | 9011 |
| Stiprinājuma veids | Apakšējā perforācija |
| Vāka modelis | Brīvs |
| Ar kabeļa stiprinājuma klipu | Nē |
| Ar aizsargfoliju | Nē |
| Ar kanāla savienotāju | Nē |
| Piegāde ruļļos | Nē |
| Iepriekšēja štancēšana | Nē |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP30 |
| Triecienizturība | IK06 |
| Darba temperatūra | -5 °C |
| Darba temperatūra | 60 °C |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 2 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 2000 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 15 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 15 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.26 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 44 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 2030 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 180 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 4.88 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 4928 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 2030 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1600 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 586.56 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| STEP modeļa fails | Lejupielādēt šeit |